Członkowie Rad Powiatowych
Podkarpackiej Izby Rolniczej

Lp. Powiat Gmina Członkowie Rad Powiatowych PIR Funkcja
1 Bieszcza­dzki Czarna Makowska Małgorzata Przewodniczący RP
Mańko Włodzimierz Członek RP
Lutowiska Pstrzoch Leopold Delegat na WZ
Wyskiel Anna Członek RP
Ustrzyki Dolne Jasion Jerzy Członek RP
Woźny Artur Członek RP
2 Brzozowski Brzozów Irzyk Jakub Członek RP
Rzepka Andrzej Członek RP
Domaradz Kowalski Grzegorz Członek RP
Dydnia Pocałuń Elżbieta Członek RP
Sąsiadek Stanisław Członek RP
Haczów Gromek Andrzej Członek RP
Rymar Stanisław Członek RP
Jasienica Rosielna Walczak Ryszard Członek RP
Nozdrzec Owsiany Marek Przewodniczący RP
Toczek Witold Delegat na WZ
3 Dębicki Brzostek Grzesiakowski Grzegorz Członek RP
Tyburowski Ryszard Członek RP
Czarna Majka Bogusław Delegat na WZ
Kulas Jan Członek RP
Dębica Kosowski Stanisław Członek RP
Miazga Marek Członek RP
Dębica – miasto
Jodłowa Janiga Jan Przewodniczący RP
Leja Marek Członek RP
Pilzno Papiernik Tomasz Członek RP
Gleń Janusz Członek RP
Żyraków Ćwik Jan Członek RP
Mazur Józef Członek RP
4 Jarosławski Chłopice Klepak Sebastian Członek RP
Malinowska Danuta Członek RP
Jarosław Bała Emilia Członek RP
Wityk Wiktor Członek RP
Jarosław- miasto Wąs Henryk Członek RP
Laszki Skrzypek Józef Członek RP
Zawadzki Jan Członek RP
Pawłosiów Szczepański Marian Członek RP
Pruchnik Drapała Marek Członek RP
Załucki Piotr Członek RP
Radymno Sanocki Mateusz Członek RP
Radecka Alina Delegat na WZ
Radymno – miasto Szyngiera Jarosław Członek RP
Rokietnica Homa Marcin Członek RP
Roźwienica Dańczura Tomasz Członek RP
Malec Michał Członek RP
Wiązownica Kędzior Paweł Członek RP
5 Jasielski Brzyska Pięta Waldemar Członek RP
Dębowiec Sanocki Grzegorz Członek RP
Zoła Artur Członek RP
Jasło Gorgosz Wacław Członek RP
Stygar Jacek Członek RP
Jasło – miasto Twarduś Józef Członek RP
Kołaczyce Dominik Stanisław Członek RP
Krempna Daniło Ryszard Członek RP
Hyczko Artur Członek RP
Nowy Żmigród Homlak Maria Członek RP
Suski Piotr Przewodniczący RP
Osiek Jasielski Świątek Władysław Członek RP
Skołyszyn Kędzior Piotr Delegat na WZ
Stachaczyński Adam Członek RP
Tarnowiec Grochowski Adam Członek RP
Rosół Józef Członek RP
6 Kolbuszowski Cmolas Fryc Leonard Członek RP
Gul Anna Delegat na WZ
Dzikowiec Panek Eugeniusz Członek RP
Sito Jerzy Członek RP
Kolbuszowa Dragan Julian Członek RP
Skowroński Jan Członek RP
Majdan Królewski Deptuch Ryszard Członek RP
Wołosz Wojciech Członek RP
Niwiska Wilk Damian Członek RP
Serafin Damian Członek RP
Raniżów Stec Bronisław Członek RP
Majcher Janusz Przewodniczący RP
7 Krośnieński Chorkówka Kozielec Stanisław Przewodniczący RP
Wierdak Piotr Członek RP
Dukla Dłużniewski Zbigniew Członek RP
Markuszka Roman Członek RP
Iwonicz Zdrój Owsiany Jan Członek RP
Jaśliska Łątka Dorota Członek RP
Jedlicze
Lubaś Stanisław Członek RP
Korczyna Prajsnar Zbigniew Członek RP
Krosno – miasto na prawach powiatu Mercik Marek Członek RP
Krościenko Wyżne Frydrych Jacek Członek RP
Miejsce Piastowe Słyś Józef Członek RP
Pacek Tadeusz Członek RP
Rymanów Bek Dariusz Członek RP
Przybyła-Ostap Krystyna Delegat na WZ
Wojaszówka Gajda Teresa Członek RP
Jakubus Eugeniusz Członek RP
8 Leski Baligród Dżoń-Leicht Marzena Członek RP
Cisna Krawiec Jacek Przewodniczący RP
Lesko Benewiat Bronisław Członek RP
Lupa Marek Członek RP
Olszanica Feresztyn Marian Członek RP
Solina Kaliniewicz Mariusz Delegat na WZ
Rembiasz-Konieczna Angelika Członek RP
9 Leżajski Grodzisko Dolne Dąbek Krzysztof Członek RP
Matuszek Kazimierz Przewodniczący RP
Kuryłówka Mazurek Maciej Członek RP
Pietrycha Mieczysław Członek RP
Leżajsk Śliwa Antoni Członek RP
Wołczko Paweł Członek RP
Leżajsk – miasto Mendyk Marek Członek RP
Nowa Sarzyna Jagiełło Stanisław Delegat na WZ
Piech Tomasz Członek RP
10 Lubaczowski Cieszanów Dudziński Grzegorz Członek RP
Smoliniec Piotr Członek RP
Horyniec-Zdrój Szawara Robert Członek RP
Zaremba Ignacy Członek RP
Lubaczów Szczybyło Wojciech Członek RP
Szwed Michał Członek RP
Lubaczów – miasto Słotwiński Zbigniew Przewodniczący RP
Narol Krawczyk Ryszard Delegat na WZ
Stopyra Marian Członek RP
Oleszyce Kruk Piotr Członek RP
Sopel Leon Członek RP
Stary Dzików Samagalska Elżbieta Członek RP
Ziemianowicz Tadeusz Członek RP
Wielkie Oczy Jacyk Piotr Członek RP
Machowski Michał Członek RP
11 Łańcucki Białobrzegi Gromelski Ireneusz Członek RP
Piekarz Stanisław Delegat na WZ
Czarna Brodziak Bolesław Członek RP
Rejman Rafał Członek RP
Łańcut Bartman Stanisław Przewodniczący RP
Filip Paweł Członek RP
Łańcut – miasto Wojnar Krzysztof Członek RP
Markowa Szpytma Jan Członek RP
Szczepaniak Grzegorz Członek RP
Rakszawa Babiarz Czesław Członek RP
Żołynia Kołcz Franciszek Członek RP
12 Mielecki Borowa Naprawa Wojciech Przewodniczący RP
Peret Krzysztof Członek RP
Czermin Bierzyński Józef Członek RP
Myjak Marek Członek RP
Gawłuszowice Bukowski Leszek Delegat na WZ
Mielec Ciejka Robert Członek RP
Bania Magdalena Członek RP
Mielec – miasto Gąsiorek Robert Członek RP
Padew Narodowa Czaja Grzegorz Członek RP
Sulik Andrzej Członek RP
Przecław Foltak Grażyna Członek RP
Radomyśl Wielki Jołda Teresa Członek RP
Stopa Kazimiera Członek RP
Tuszów Narodowy Furdyna Krzysztof Członek RP
Tarapata Grzegorz Członek RP
Wadowice Górne Kagan Stanisław Członek RP
Piechota Janusz Członek RP
13 Niżański Harasiuki Kłapiński Mieczysław Członek RP
Szwedo Jan Członek RP
Jarocin Martyna Zbigniew Członek RP
Walczak Józef Przewodniczący RP
Jeżowe Wyka Zbigniew Członek RP
Lesiczka Gabriel Delegat na WZ
Krzeszów Korona Jan Członek RP
Pawełko Mirosław Członek RP
Nisko Cagara Piotr Członek RP
Hausner Józefa Członek RP
Rudnik n/Sanem Burdzy Robert Członek RP
Ulanów Oleksak Stanisław Członek RP
Wójtowicz Józef Członek RP
14 Przemyski Bircza Demkiewicz Janusz Członek RP
Michałkiewicz Tomasz Członek RP
Dubiecko
Goleniowski Krzysztof Członek RP
Fredropol Bąk Feliks Członek RP
Łuczak Józef Członek RP
Krasiczyn Pogorzelec Artur Członek RP
Krzywcza Wajda Edward Członek RP
Gierula Stanisław Członek RP
Medyka Tomaszewski Andrzej Członek RP
Małachowski Dariusz Członek RP
Orły Bereźnicki Zbigniew Delegat na WZ
Kurcek Jacek Członek RP
Przemyśl Finik Marcin Członek RP
Czyszkiewicz Piotr Członek RP
Przemyśl – miasto na prawach powiatu Bojko Zbigniew Przewodniczący RP
Stubno Kondrów Roman Członek RP
Mokrzycki Piotr Członek RP
Żurawica Janicki Dariusz Członek RP
Mroczka Marian Członek RP
15 Przeworski Adamówka Smyk Jan Członek RP
Lisik Bogusław Członek RP
Gać Mierzwa Zbigniew Członek RP
Jawornik Polski Bochnak Bartosz Członek RP
Kańczuga Rabeł Mateusz Członek RP
Wołoszyn Jan Członek RP
Przeworsk Jedynak Mieczysław Członek RP
Wilk Jan Przewodniczący RP
Przeworsk – miasto Duchań Stanisław Członek RP
Sieniawa Ochab Edward Członek RP
Woś Adam Delegat na WZ
Tryńcza Horojdko Marian Członek RP
Machała Henryk Członek RP
Zarzecze Kostecki Adam Członek RP
Siupik Piotr Członek RP
16 Ropczycko-Sędziszowski Iwierzyce Jakubiec Jerzy Przewodniczący RP
Kiełka Jan Członek RP
Ostrów Myszkowski Krzysztof Członek RP
Barszcz Marek Członek RP
Ropczyce Kukla Grzegorz Członek RP
Nowacki Zbigniew Członek RP
Sędziszów Młp. Traciak Barbara Delegat na WZ
Wątroba Józef Członek RP
Wielopole Skrzyńskie Raś Józef Członek RP
Świstak Tomasz Członek RP
17 Rzeszowski Błażowa Skaba Paweł Członek RP
Kuśnierz Tadeusz Delegat na WZ
Boguchwała Opaliński Jerzy Członek RP
Rewera Jan Członek RP
Chmielnik Pietras Łukasz Członek RP
Dynów Hadam Franciszek Członek RP
Wrotniak Jan Członek RP
Dynów – miasto Haryza Agnieszka Członek RP
Głogów Młp. Zuba Stanisław Członek RP
Jodłowski Marek Członek RP
Hyżne Opioła Bronisław Członek RP
Kamień Majczak Stanisław Członek RP
Sądej Henryk Członek RP
Krasne Chlebica Łukasz Członek RP
Lubenia Dudek Wiesław Członek RP
Rzeszów – miasto na prawach powiatu Micał Zbigniew Przewodniczący RP
Sokołów Młp Kobiernik Mieczysław Członek RP
Kraska Anna Członek RP
Świlcza Franczyk Ryszard Członek RP
Rzeszutek Piotr Członek RP
Trzebownisko Bereś Zdzisław Członek RP
Głód Jakub Członek RP
Tyczyn Ziarko Jan Członek RP
18 Sanocki Besko Iżowski Adam Przewodniczący RP
Bukowsko Długosz Tomasz Członek RP
Tylka Gracjan Członek RP
Komańcza Macko Jan Członek RP
Podczerwińska Emilia Członek RP
Sanok Kaczmarski Tadeusz Członek RP
Lewicki Stanisław Członek RP
Sanok – miasto Figiel Andrzej Członek RP
Tyrawa Wołoska Gibała Stanisław Członek RP
Zagórz Demkowski Mariusz Delegat na WZ
Sowa Grzegorz Członek RP
Zarszyn Gajewski Franciszek Członek RP
Niemiec Paweł Członek RP
19 Stalowowolski Bojanów
Tryka Józef Członek RP
Pysznica Bąk Janusz Członek RP
Szawara Andrzej Członek RP
Radomyśl n/Sanem Dudek Jacek Członek RP
Wojewoda Henryk Członek RP
Stalowa Wola
Zaklików Kulpa Paweł Członek RP
Tarnowski Czesław Przewodniczący RP
Zaleszany Dutka Grzegorz Członek RP
Paterek Władysław Delegat na WZ
20 Strzyżowski Czudec Bieszczad Marek Członek RP
Szczygieł Grzegorz Członek RP
Frysztak Jantoń Halina Członek RP
Sułkowski Stanisław Członek RP
Niebylec Bator Jerzy Przewodniczący RP
Kołucki Stanisław Członek RP
Strzyżów Midura Paweł Członek RP
Fąfara Anna Delegat na WZ
Wiśniowa Kut Marcin Członek RP
Ciołkosz Małgorzata Członek RP
21 Tarnobrzeski Baranów Sandomierski Trela Jan Członek RP
Tomanek Arkadiusz Delegat na WZ
Gorzyce Pyrkosz Wacław Członek RP
Grębów Janeczko Eugeniusz Członek RP
Pędziwiatr Robert Przewodniczący RP
Nowa Dęba Grocholski Mariusz Członek RP
Tutka Jan Członek RP
Tarnobrzeg – miasto na prawach powiatu Madej Leszek Członek RP

Hits: 139